WhatsApp

+90 444 8 399

Hakkımızda

Hakkımızda

İzmir'de ki Yeni Eviniz...
2015 yılında hayata geçirilen Svalinn Hotel İzmir Gaziemir, şehrin yeni merkezi Gaziemir bölgesinde dünyanın özel tasarımlarından esinlenerek Neo klasik Fransız mimari alıntılar ile, Ege konseptinde dizayn edilmiştir. Otelimiz zemin yoklaması yapılmış, depreme maksimum dayanıklı güvenli bir oteldir.

İzmir’in en büyük alışveriş merkezlerinden birisi olan Optimum alışveriş merkezi ve Ege Serbest Bölgesine yürüme mesafesindedir. 1 Kral Dairesi, 3 Suit odası, 6 Junior Suit odası, 11 Deluxe Odası, 12 Executive Odası, 14 Family Room, 81 Standart ve 250 yatak kapasitesiyle konuklarını ağırlayan Svalinn Hotel, %100 misafir memnuniyeti yaklaşımı doğrultusunda konuklarının konforunu ilk sırada tutarak her ihtiyacı karşılamayı hedefleyen hizmet ve çözümler sunmaktadır.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na ve Yeni İzmir Fuar alanına en yakın otel olarak kente gelen tüm misafirleri hedef kitlesi olarak gören Svalinn Hotel'in aynı zamanda 1000 kişi kapasiteli toplantı salonu, teraslı restoranlarıyla düğün davet etkinliklerinde de çok iddialı. Svalinn Hotel'de günün yorgunluğunu atmanız için Spa merkezimizde masaj, tuz odası, hamam, sauna, fitness ve havuz gibi imkanlar sunulmaktadır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Ücretsiz Wifi

Yüksek Hızda Metronet İnternet

Servislerimiz

7/24 Oda Servisi Yeme ve içme

Sürdürülebilir Turizm Sertifikalı

Svalinn Hotel Çevreye Duyarlıdır.

Kaliteli Business Hizmet

Yalnızca Seçkin Misafirlere Özel

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ