Hakkımızda
Svalinn Hotel

Otelimiz, Dünyanın özel tasarımlarından esinlenerek Neo klasik Fransız mimari alıntılar ile, EGE konseptinde dizayn edilmiştir. Svalinn Hotel İzmir'in en büyük ve en konforlu odalarına sahiptir. En küçük standart odası 45m2 genişliğinde olup yüksek donanımlı teknolojiye sahiptir. 

Svalinn Hotel, Gaziemir'de bulunduğu konumu dolayısıyla Adnan Menderes hava limanına (ABD) 3,5 km, Ege Serbest Bölgesine (ESBAŞ) yürüme mesafesinde, Yeni İzmir Fuar alanına 1 km uzaklıkta, Optimum Alışveriş Merkezine yürüme mesafesinde, Konak Şehir Merkezine 9km sanayi alanları ve birçok önemli noktaya sadece bir kaç dakika uzaklıkta olup İzmir'de konforlu ve ferah yapısı ile evinizin rahatlığını aratmayacaktır.

Svalinn Hotel 1 Presidential Suit, 3 Suit, 4 Junior Suit, 8 Deluxe, 1 Engelli odası ve 95 Standart odasıyla sizlere hizmet vermenin mutluluğu yaşıyor.

Svalinn Hotel'in SPA merkezinde günün yorgunluğu atmanız için 1 tuz odası, 2 Sauna, 1 buhar odası, Büyük bir jakuzi havuzu, Dinlenme odası, Fitness Salonu, Masaj odası gibi bir çok hizmet mevcut. 

Ayrıca Svalinn Hotel'de İzmir'in en büyük balo salonu mevcut 1000 kişiye kadar kapasiteli balo salonumuzda düğün, davet, nişan, özel organizasyonlar şirket toplantıları ve şirket lansmanları yapabilirsiniz. Bununla beraber 10 kişilik toplantı salonlarından 1000 kişiye kadar toplantı düzeni alabilmekteyiz. Toplantı salonlarımızda son teknoloji teçhizatlar mevcuttur. Açık hava teras alanımızda da 600 kişiye kadar düğün organizasyonu kapasitemiz mevcuttur. 

Bununla beraber 300 kişilik A La Carte restoranımız ve açık alanda keyifle vakit geçirebileceğiniz teras alanımız mevcuttur.

Hakkımızda
Svalinn Hotel
Misyonumuz

Svalinn Hotel 1 Presidential, 3 Suit, 4 Junior Suit, 8 Deluxe,  1 Engelli odası ve 90 Standart odasıyla sizlere hizmet vermenin mutluluğu yaşıyor. Svalinn Hotel'in SPA merkezinde günün yorgunluğu atmanız için 1 tuz odası, 2 Sauna, 1 buhar odası, Dinlenme odası, Fitness Salonu, Masaj odası ve Cilt Bakımı gibi bir çok hizmet mevcut.