Hakkımızda
Svalinn Hotel

İzmir'de ki Yeni Eviniz...

2015 yılında hayata geçirilen Svalinn Hotel İzmir Gaziemir, şehrin yeni merkezi Gaziemir bölgesinde dünyanın özel tasarımlarından esinlenerek Neo klasik Fransız mimari alıntılar ile, Ege konseptinde dizayn edilmiştir. İzmir’in en büyük alışveriş merkezlerinden birisi olan Optimum alışveriş merkezi ve Ege Serbest Blgesi yakınında yer alıyor. 128 şık ve konforlu olası 250 yatak kapasitesiyle konuklarını ağırlayan Svalinn hotel, %100 misafir memnuniyeti yaklaşımı doğrultusunda konuklarının konforunu ilk sırada tutarak her ihtiyacı karşılamayı hedefleyen hizmet ve çözümler sunuyor. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na en yakın otel olarak kente gelen tüm misafirleri hedef kitlesi olarak gören Svalinn Hotel, toplantı ve etkinlik imkanlarıyla organizasyonlara yönelik iddiasını da ortaya koyuyor.

Konum & Ulaşım

İzmir’in iş dünyasına hitap eden, son yıllarda hızla gelişmekte olan bölgesinde konumlanan Svalinn Hotel, otoban bağlantılarıyla şehrin her yanına rahatça ulaşabilmesine imkân tanıyan bir lokasyon da yer alıyor. İzban / Metro ulaşımına da sahip olan Svalinn Hotel Gaziemir bölgesinin konaklama ihtiyacını karşılama hedefiyle hayata geçirilen Svalinn Hotel gerek iş seyahati gerek tatil amaçlı İzmir’i ziyaret eden herkes için ideal bir alternatif oluşturuyor. Optimum alışveriş merkezine yürüme ile ulaşım imkanı olan otel aynı zaman Ege Serbest Bölgesine’de yürüme mesafesinde. Bunların yanısıra İzmir Adnan Menderes Havalimanına’ 4km uzakta olan Svalinn Hotel, İzmir’in yeni fuar alanı Gaziemir Fuar İzmir’ sadece 1km uzaklıkta.

Odalar

Svalinn Hotel 128 misafir odası ve 250 yatak kapasitesiyle konuklarına şık ve konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor. Misafirler şehir ve bahçe manzaralı odalarda dinlenirken, tüm odalarda bulunan yüksek hızda metronet internet bağlantısı, led ekran büyük televizyon, minibar ve ikram çay kahve su ayrıcalığı ile konaklamanın yefini arttırıyor.

Otelde Standart, Deluxe, Superior, Junior Suit, Suite, Premium Suite ve Presidential Suite olmak üzere yedi farklı oda tipi bulunuyor.

45m2 genişliğindeki İzmir’in en büyük Standart odalarına sahip Svalinn Hotel’de yatak kapasitesi seçenekleriyle odada 5 kişiye kadar rahat konaklama imkanı sunuyor. Güzel bir uyku vadeden geniş ve konforlu yataklar ile dinlenmeniz garanti ediliyor.

55m2 genişliğindeki Deluxe odalarda misafirlerin konaklayabileceği bir ekstra büyük yatak, bir büyük çift kişilik yatak ve konforlu yatak olabilen bir koltuk mevcut. Ayrıca kalabalık ailelerin konforu için odada çalışma masasının yanı sıra yemek masası da bulunuyor.

50m2 genişliğindeki Superior odalarda konforlu bir iş seyahati için her şey düşünülmüş. Standartların yanı sıra Svalinn Superior odalarda size ait bir teras alanı bulunuyor.

65m2 genişliğindeki Junior Suit odalarda konforunuz için tam donanımlı jakuzi, büyük ekran televizyon, yastık menüsü ve ekstra king size yatak bulunuyor. Balayı ve özel kutlamalarınızda da özellikle tercih edebileceğiniz Svalinn Junior Suite odalarını sizler için VIP hizmet veriyor ve süslüyoruz.

85m2 genişliğindeki Premium Suite odalarda lüks konforunuz için herşey düşünülmüş. Teras alanı bulunan Premium Suite’de odanıza kahvaltı siparişi verebilirsiniz.

Spa Merkezi

Svalinn Hotel'in SPA merkezinde günün yorgunluğu atmanız için 1 tuz odası, 2 Sauna, 1 buhar odası, Büyük bir jakuzi havuzu, Dinlenme odası, Fitness Salonu, Masaj odası gibi bir çok hizmet mevcut. 

İş Toplantıları ve Balo Salonu

Ayrıca Svalinn Hotel'de İzmir'in en büyük balo salonu mevcut 1000 kişiye kadar kapasiteli balo salonumuzda düğün, davet, nişan, özel organizasyonlar şirket toplantıları ve şirket lansmanları yapabilirsiniz. Bununla beraber 10 kişilik toplantı salonlarından 1000 kişiye kadar toplantı düzeni alabilmekteyiz. Toplantı salonlarımızda son teknoloji teçhizatlar mevcuttur. Açık hava teras alanımızda da 600 kişiye kadar düğün organizasyonu kapasitemiz mevcuttur. 

Bununla beraber 300 kişilik A La Carte restoranımız ve açık alanda keyifle vakit geçirebileceğiniz teras alanımız mevcuttur.

Hakkımızda
Svalinn Hotel
Misyonumuz

Svalinn Hotel 1 Presidential, 3 Suit, 4 Junior Suit, 8 Deluxe,  1 Engelli odası ve 90 Standart odasıyla sizlere hizmet vermenin mutluluğu yaşıyor. Svalinn Hotel'in SPA merkezinde günün yorgunluğu atmanız için 1 tuz odası, 2 Sauna, 1 buhar odası, Dinlenme odası, Fitness Salonu, Masaj odası ve Cilt Bakımı gibi bir çok hizmet mevcut.