WhatsApp

+90 444 8 399

İçerik

WE-CYCLE - Çevre ve Geri Dönüşüm Teknolojileri fuarı 9 - 11 Mayıs 2023

WE-CYCLE - Çevre ve Geri Dönüşüm Teknolojileri fuarı 9 - 11 Mayıs 2023

WE-CYCLE - Çevre ve Geri Dönüşüm Teknolojileri Fuarı, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ ve EFOR FUARCILIK iş birliğiyle 9 - 11 Mayıs 2023 tarihleri arasında düzenlenecek. Fuar, Türkiye'nin en büyük ve en modern fuar merkezi fuarizmir'de gerçekleştirilecek.

WE-CYCLE Fuarı, geri dönüşüm ve çevre teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren firmaları, sektör profesyonellerini, akademisyenleri ve ilgili kamu kurumlarını bir araya getirerek, sektördeki son gelişmeleri ve yenilikleri sergileyecek. Fuar kapsamında, geri dönüşüm teknolojileri, atık yönetimi, atık su arıtımı, hava kirliliği kontrolü, yenilenebilir enerji kaynakları, çevre koruma ve sürdürülebilirlik gibi konular ele alınacak.

WE-CYCLE Fuarı, sektörün önde gelen firmalarının yanı sıra, birçok ulusal ve uluslararası katılımcıya ev sahipliği yapacak. Ayrıca, sektördeki son gelişmelerin tartışılacağı konferanslar ve seminerler de düzenlenecek.

WE-CYCLE Fuarı, sektör profesyonelleri için iş bağlantıları kurmak ve yeni iş fırsatları yaratmak için mükemmel bir fırsat sunuyor. Ayrıca, çevre konusunda farkındalık yaratmak ve sürdürülebilir bir gelecek için çözümler üretmek için de önemli bir platform oluşturuyor.