WhatsApp

+90 444 8 399

İçerik

İzmir'de sessiz sakin huzurlu şehir oteli konaklaması

İzmir'de sessiz sakin huzurlu şehir oteli konaklaması

 Başlıkta olduğu gibi herkesin hayali şehrin ortasında sessiz sakin ve huzurlu bir şehir oteli konaklamasıdır. Yoğun iş temponuz da Svalinn hotel size dinlenmenizi taahhüt eder. Aynı zaman da TSE güvencesi ile hijyenik bir konaklamayı size garanti eder. 

 Svalinn Hotel 'de dinlenebilmeniz için dışarıdan ses almayan 5mm kalınlıkta camlarla yalıtım işlemi yapılmıştır. Havalimanına yakın olduğu halde uçak sesi kesinlikle almaz. Caddeye yakındır ama ön cephesinde oda olmadığı için size araç sesi gelmez. 

 Otelimiz inşaat halinden bu yana misafirlerimiz huzurla ve sakin bir konaklama geçirebilmeleri süreklü düşünülmüş ve sürekli düşünülerek zenginleştirilmektedir. 

 Kahvaltımız çok zengindir. Size sunduklarımız ile sınırlı kalmaz. Dilediğiniz kadar kahvaltı ürününü tekrar tekrar sipariş edebilirsiniz. Ne kadar Covid-19 önlemleri kapsamında sınırlamalar da olsa Svalinn size sınırlama koymaz. 

Svalinn Hotel'in personelleri profesyonel yöneticileri tarafından sürekli eğitilmektedir. Bununla beraber dışarıdan profesyonel eğitimler de alınmaktadır. 

Misafir memnuniyeti odaklı İzmir 'in yenilikçi oteli.