WhatsApp

+90 444 8 399

Etkinlik Detayı

izmir robotik kodlama fuarı otel FIRST 2022 RAPID REACT – izmir Regional FRC

 03 mart 2022 ile 06 mart 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan FIRST 2022 RAPID REACT – izmir Regional FRC Robotik fuarı İzmir Gaziemir yeni fuar alanında gerçekleştirilecek. Fuar tarihlerinde konaklayacak misafirlerimiz için özel teklifimiz bulunmaktadır. 

 Hemen yerinizi ayırmak için:  reservation@svalinnhotel.com Telefon: +90 444 8 399

Svalinn Hotel'de konaklama ayrıcalığı: 

En küçük odası 45m2 genişliğinde

4 veya 5 kişi rahatlıkla bir odada konaklayabilir ve maliyetleriniz düşebilir.

Havalimanına en yakın ve en merkezi otel olma vantajı ile fuar alanına 1km, ulaşım noktalarına ve avm ye yürüme mesafesinde. 

2022 FIRST Robotics Competition / Fİkret Yüksek Foundation

Robotik Kodlama Fuarı Hakkında bilgi;

FIRST 1989’da gençlerin bilime ve teknolojiye yönelik ilgisini canlandırmak için kuruldu. Manchester NH’de kurulan FIRST, gençleri bilim, mühendislik, teknoloji ve matematik alanlarında bir eğitim ve kariyer hedeflemeye motive eden ve aynı zamanda özgüven ve hayat becerilerini geliştiren ulaşılabilir ve inovatif programlar tasarlar.

FIRST’un misyonu gençleri heyecanlı, mentor tabanlı bilim ve teknoloji alanlarında yetenekleri geliştirmelerini sağlayan, inovatif olmaya yönlendiren ve liderlik, iletişim gibi hayat becerilerini geliştirmelerini sağlayan programların bir parçası yaparak teknoloji ve bilim alanında liderler olmaları için ilham vermektir.

izmir robotik kodlama fuarı otel FIRST 2022 RAPID REACT – izmir Regional FRC

DİĞER ETKİNLİKLER